https://www.orextravel.eu/sk/pages/D-I_program.aspx

 

Dátum Typ Miesto Výsledok Trieda Posudzovateľ
11.05.2012 Klubová Bratislava, SK VN, BIS šteňa šteniat Svegelj Damjana, SLO
12.08.2012 Klubová Jevíčko, CZ VN1, 2. BIS dorast pes dorast Miloš Kaspar, CZ
20.08.2012 Medzinárodná Bratislava, SK VN1 dorast Miloš Kaspar, CZ
20.10.2012 Klubová Komárom, HU V1, HPJ ( CAJC), HFGY ( BOB) mladých Ján Bušta, CZ
28.10.2012 Klubová Praha, CZ V1/2, CAJC, Klubový víťaz mladých mladých Engel Dieter, D
01.12.2012 Medzinárodná Nitra, SK V1, CAJC, BOJ , BOB, 3.BIG mladých Ludmila Fintorová,SK
02.12.2012 Medzinárodná Nitra, SK V1/2, CAJC, BOJ mladých Anna Cwieceková, SK
05.01.2013 Národná Brno, CZ V3/3 mladých Štefan Štefík, SK
27.01.2013 Medzinárodná Trenčín, SK

V1, CAJC, SK junior sampion

mladých Jozef Jursa, SK
02.02.2013 Medzinárodná Brno, CZ V1/3, CAJC mladých Švec Jaroslav, CZ
03.02.2013 Medzinárodná Brno, CZ

V1/3, CAJC, BOJ, BOB, CZ junior sampion

mladých Sunebring Paula, SW
14.02.2013 Medzinárodná Budapest, HU V1, HPJ ( CAJC),Junior BOB mladých Zsuszanna Petik, HU
15.02.2013 Medzinárodná Budapest, HU

V1, HPJ ( CAJC),Junior BOB, H junior sampion

mladých Sándor Szabó , HU
23.02.2013 Medzinárodná Nitra, SK V1, CAJC mladých Peter Psotný, SK
02.03.2013 Medzinárodná Graz, AT V1/2, Jugendbester ( CAJC ) mladých Hans Lorenz Krug, A
03.03.2013 Klubová Holýšov, CZ V1/5, CAJC, BOJ mladých Jan Coufal, CZ
23.03.2013 Šampión šampiónov Bratislava, SK V1, CAJC, Victory Junior Winner (BOJ) mladých V. Staviarska, J.Jursa
27.04.2013 Medzinárodná Miskolc, HU V1, CAC, CACIB, BOB stredná M. Dragonescu RO
27.04.2013 Holdvilág CAC Miskolc, HU V1, CAC stredná Radvánszky Katalin, HU
28.04.2013 Medzinárodná Miskolc, HU V1, CAC, CACIB, BOB - H sampion stredná Szabó Sándor, HU
04.05.2013 Medzinárodná Praha, CZ V1, CAC stredná Adam Petr, CZ
15.05.2013 Medzinárodná Budapest, HU V1, CAC stredná Gitty Schwab, LUX
16.05.2013 Svetová Budapest, HU V1/2, CAC stredná Per Iversen, N
25.05.2013 Medzinárodná Litoměřice, CZ V1, CAC, res. CACIB stredná K.Novozámska,CZ
31.05.2013 Národná Senec, SK V1,CAC, BOB stredná Anna Cwieceková, SK
01.06.2013 Medzinárodná Nitra, SK V1, CAC, CACIB, BOB, 2. BIG,
Grand Prix Slovakia Winner
stredná Dr.Vladimír Piskay, SK
02.06.2013 Medzinárodná Nitra, SK V1, CAC, CACIB, BOB, Derby Show Winner 2013 stredná Jozef Jursa, SK
09.06.2013 SVJ Sielnica, SK V1, CAC, CC,  BOB stredná MVDr. S. Bučko, SK
29.6.2013 Medzinárodná Brno, CZ V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB stredná J.Opara, PL
07.07.2013 Národná Velencei tó, HU V2/2, res. CAC šampionov Gábor Korozs, HU
13.07.2013 Medzinárodná Oberwart, AT

V1, CAC, CACIB, BOB, 3.BIG

stredná Damjana Svegelj, SLO
14.07.2013 Medzinárodná Szombathely,HU V2/2, res. CAC, res. CACIB šampionov  
03.08.2013 Medzinárodná Zakopane, PL

V1, CAC, CACIB, BOB, BIG

stredná  Viera Staviarska, SK
04.08.2013 Klubová Jevíčko , CZ V1/4, CAC stredná Alena Buriánková, CZ
10.08.2013 Oblastná Krajné, SK V1, VT, OV ( oblastný víťaz) stredná MVDr. Ridarčíková G.
17.08.2013 Medzinárodná Bratislava, SK V1, CAC, res. CACIB / CACIB! stredná Korózs Gábor, H
18.08.2013 Medzinárodná Bratislava, SK V1, CAC, res. CACIB / CACIB! stredná MVdr. Vladimír Piskay
07.09.2013 Medzinárodná Hódmezovasarhely,H V1, CAC, CACIB, BOB, res.BIG šampionov Sanja Bognic (SRB)
08.09.2013 Medzinárodná Hódmezovasarhely,H V1, CAC, CACIB, BOB, res.BIG šampionov Barbka Novak, SLO
15.09.2013 Národná Lučenec, SK V1, CAC, Víťaz Slovenska, BOB, BIG stredná Miloš Kaspar, CZ
28.9.2013 Medzinárodná Tulln, A V1, CAC, res. CACIB/ CACIB! pracovná Zeljka Von Zidar, SLO
19.10.2013 Medzinárodná Komárom, H V1, CAC, CACIB, BOB šampionov Borsfai Csaba, H
20.10.2013 Medzinárodná Komárom, H V1, CAC, CACIB, BOB,  GRAND H sampion šampionov Szabó Sándor, H
25.10.2013 Klubová Bratislava, SK V1, CAC, KV, BOB, BIS pracovný jazvečík pracovná Jan Coufal, CZ
27.10.2013 Medzinárodná Bratislava, SK V1, CAC, res. CACIB stredná M.Fidrichová, SK
30.11.2013 Medzinárodná Nitra, SK V1, CAC, CACIB, BOB pracovná Dr. Tamás Jakkel
07.12.2013 Medzinárodná Wels, A V1, CAC, res.CACIB otvorená Dr.Reinhard Schäffer
08.12.2013 Medzinárodná Wels, A V1, CAC, CACIB, BOB, 5. BIG otvorená Martina Konig, A
5.1.2014 Národná Brno, CZ V1, CAC, Národný víťaz, CAC ČMKU, CZ sampion pracovná Hana Spalová, CZ
19.1.2014 Medzinárodná Trenčín, SK V1, CAC, CACIB, BOB, SK sampion pracovná  Viera Staviarska, SK
22.2.2014 Medzinárodná Brno, CZ

 V1, CAC

šampionov Maisen Jarisch, A
23.2.2014 Medzinárodná Brno, CZ

V1/2, CAC, CACIB, CAC ČMKÚ, BOB, 3.BIG

šampionov Dr. K. Novozámska, CZ

22.3.2014

Medzinárodná

Katowice, PL

V1, CAC, r.CACIB

pracovná

Martin Anton Baskaran, ESP

28.3.2014 Victory Show Nitra, SK V1, CAC, Viktory Winner, 3 BIG šamp.šamp. Dr. Piskay, Václavík, Kostopoulos,  Agaleily, Dr.Ridarčíková, Klučniece Vija
30.3.2014 Medzinárodná Nitra, SK

V1, CAC, CACIB, BOB, 3.BIG

šampionov Jozef Jursa, SK
6.4.2014 Národná Zabrze, PL

V1, CAC, BOB

pracovná Pawel Osak, PL
21.4.2014 Medzinárodná Maribor, Sl

V1, CAC, CACIB, BOB, 3.BIG

pracovná Zidy MUNSTERHIELM-EHNBERG (FI)
22.4.2014 Medzinárodná Maribor, Sl

V1, CAC, CACIB, BOB, 2.BIG

pracovná Bojan DEBERŠEK (SI)
10.5.2014 Medzinárodná Székesfehérvár, H

V1, CAC, CACIB, BOB, 3.BIG

pracovná István Orcsik, ( SRB)
25.5.2014 Klubová Wittau, A

V1, CAC, Klubsieger, BOB,

pracovná Wolfgang Trumpfheller ( D)
30.5.2014 Národná Senec, SK

V1, CAC, Vítaz Slovenska, BOB

šampionov Luděk Muller (CZ)
31.5.2014 Medzinárodná Nitra, SK V1, CAC, CACIB, BOB, Grand Prix Slovakia Winner šampionov Ľudmila Fintorová (SK)
9.6.2014 SVJ Sielnica, SK

V1, CC, Najkrajší pes, Víťaz plemena (BOB)

pracovná

Marcela Fidrichová (SK)

28.6.2014 Národná Klatovy, CZ V1, CAC, CZ GRAND SAMPION šampionov Lenka Fairaislová (CZ)
14.7.2014 Medzinárodná Oberwart, A V1, CAC, CACIB, BOB, 3.BIG pracovná Ľudmila Fintorová (Sk)
17.8.2014 Medzinárodná Bratislava, SK V1/2, CAC, CACIB, BOB pracovná Viera Staviarska (SK)
23.8.2014 Klubová Malacky, SK V1, CAC, KV, BOB šampionov Peter Psotný (SK)
27.9.2014 Medzinárodná Tulln, A V1, CAC, r. CACIB šampionov Renate Lang Belza (A)
04.10.2014 Medzinárodná Bratislava, SK V1, CAC, CACIB, BOB, BIG šampionov A.Muurisepp (EST), V. PIskay (SK)
05.10.2014 Medzinárodná Bratislava, SK V1, CAC, CACIB, BOB, BIG, BIS šampionov M. Kašpar, A.Muurisepp, M. Václavík
23.10.2014 Európska Brno, CZ V2/7, r. CAC šampionov Hana Spalová
21.11.2014 Klubová Zagreb, HR V1, CAC, KV, BOB, BIG, BIS KKJIG šampionov MVDr. Vladimír Piskay (SK)
22.11.2014 Medzinárodná Zagreb, HR V1, CAC, CACIB, BOB, šampionov Marko Lepasaar (EST)
23.11.2014 Medzinárodná Zagreb, HR V1, CAC, CACIB, Winner Zagreb BOB, CROATIA Champion šampionov Julia Vukusic (HR)
30.11.2014 Medzinárodná Nitra, SK V1, CAC, r.CACIB šampionov Belskyy Vitalyi (UA)
3.1.2015 Národná Brno, CZ V1/2, CAC, CAC ČMKU, NV, BOB, šampion ČMKU šampionov Luboš Šlapanský (CZ)
10.1.2015 ŠŠ Praha, CZ BOB, III. BIG šampionov V. Staviarska, M. Kašpar
27.2.2015 ŠŠ Nitra, SK V, Victory Winner, BIG šampionov Jozef Jursa, SK., Rafael Malo Alcrudo, ES
Rony Doedijns, NL , Ramune Kazlauskaite, LT
Gabriela Ridarčíková, SK , Miodrag Vreteničić, ME
28.2.2015 Medzinárodná Nitra, SK V1, CAC, CACIB, BOB šampiónov Jan Bušta (CZ)
03.05.2015 Medzinárodná Lódź, PL V1/2, CAC, CACIB, BOB, r. BIG šampiónov MVDr. Vladimír Piskay (SK), Mgr. Viera Staviarska (SK)
10.05.2015 Medzinárodná Lučenec, SK V1, CAC, CACIB, BOB, BIG šampiónov MVDr. Vladimír Piskay (SK)
17.05.2015 ŠJV Dvorianky, SK V1, CAC, BOB, BISS / Víťaz ŠVJ šampiónov Kristina Tar (UA)
17.05.2015 OV Dvorianky, SK V1, VT, OV šampiónov Imrich Šimonič (SK)
07.06.2015 Medzinárodná Nitra, SK V1, CAC, CACIB, BOB šampiónov Attila Czegledy, H
20.06.2015 Medzinárodná BLED, SLO V1, CAC, CACIB, BOB, BIG šampiónov Barbka Novak, SLO,
04.07.2015 Národná Veľká Ida,SK V1, CAC, Víťaz SK, BOB, III. BIG šampiónov Jozef Jursa, Ing., S. Vanža
05.07.2015 Medzinárodná Veľká Ida, SK V1, CAC, CACIB, BOB, BIG šampiónov Imrich Šimonič, SK
11.07.2015 Národná Szombathely, H V1, CAC, BOB, r. BIG šampiónov Mgr. Viera Staviarska (SK)
12.07.2015 Medzinárodná Szombathely, H V1, CAC, CACIB, BOB šampiónov  Dorota Witkovska, (PL)
15.08.2015 Klubová Malacky, SK V1, CAC, KV, BOB, BISS,                  BIS working dachshund pracovná MVDr. Vladimír Piskay (SK)
22.08.2015 Medzinárodná Bratislava, SK V1, CAC, CACIB, BOB, BIG šampiónov Jozef Jursa (SK),
23.08.2015 Medzinárodná Bratislava, SK V1, CAC, CACIB, BOB, BIG, r.BIS šampiónov V.Staviarska (SK), M.Kašpar(CZ), A.Rogowska (PL)
03.10.2015 Špeciálna VJ Kissing, D V1,CAC-VDH Pracovná Martina Scheider,(D)
10.10.2015 Klubová, MJM Komárom, H V2/2, r. CAC šampiónov Pero Bozinovski
24.10.2015 Medzinárodná Bratislava, SK V1, CAC, CACIB, BOB, r.BIG šampiónov Miroslav Václavík (CZ)
25.10.2015 Medzinárodná Bratislava, SK V1, CAC, CACIB, BOB, BIG šampiónov Massimo Inzoli (IT)
28.11.2015 Medzinárodná Nitra, SK V1/2, CAC, CACIB, BOB, r.BIG šampiónov Bruno Mafezzoni (IT)
29.11.2015 Medzinárodná Nitra, SK V1/2, CAC, CACIB, BOB šampiónov Pavel Řehánek (CZ)
05.12.2015 Medzinárodná Wels, A V1, CAC, CACIB, BOS šampiónov Barbara Herzceg (A)
06.12.2015 Medzinárodná Wels, A V1, CAC, CACIB, BOS šampiónov Stelzl Gerhard (A)
06.02.2016 Medzinárodná Brno, CZ V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB, šampiónov Jozef Jursa (SK)
01.04.2016 Medzinárodná Nitra, SK V1, CAC, Victory Winner, BIG, Šampión šampiónov poľovných plemien 2015 šampiónov

Neofytou Erodotos, CY
  Pehar Tino, HR
  Ridarčíková Gabriela, SK
  Skalin Bo, SE
  Volinets Serghei, MD

10.06.2016 Medzinárodná Vejen, DN V1/3-CK,1.BHK,  CERT, CACIB, BIR = (BOB), BIG, dánsky šampion šampiónov MVDr. Vlado Piskay
1.7.2016 ŠVJ Dvorianky, SK V1, BISS tried čestných čestná Leszek Siejkowski (PL)
1.7.2016 OV Dvorianky, SK V1, Víťaz tried čestných čestná Imrich Šimonič, SK
2.7.2016 Národná Veľká Ida, SK V1 čestná  
5.11..2016 Medzinárodná Bratislava, SK V2/2, r. CAC, r. CACIB šampiónov  
6.11..2016 Medzinárodná Bratislava, SK V2/2, r. CAC šampiónov Vojcik Wonorska K., PL
21.1.2017 Špeciálna Ľublana.SI V1, CAC, Club Winner 2017, BOS šampiónov Vlado Piskay, SK
22.1.2017 Medzinárodná Ľublana.SI V1, CAC, CACIB, BOS šampiónov Andre van den Broek (BL)
13.5.2017 Špeciálna Dvorianky, SK V1, BISS tried čestných čestná Imrich Šimonič, SK
13.5.2017 Oblastná Dvorianky, SK V1, Vítaz tried  čestných čestná Sergej  Vanža
02.9..2017 Oblastná B. Štiavnica, SK V1, Vítaz tried  čestných čestná Vlado Piskay, SK
16.9.2017 Medzinárodná Nitra, SK V1, BIS tried čestných čestná Imrich Šimonič, SK
7.4.2018 Národná OStrava, CZ V1, CAC, CAC ČMKÚ, NV, BOB, BIG šampiónov Vlado Piskay, SK