13.5.2018 Medzinárodná Lučenec , SK VN1 šteniat Sergej Vanzha (SK)
8.7.2018 Medzinárodná Veľká Ida, SK VN1 šteniat Aleksander Skrzynski (PL)
5.8.2018 Šp.výstava jazv. Jaroměřice, CZ VN1, BISS dorast fena dorast Lenka Frnčová (CZ)
18.8.2018 Medzinárodná Bratislava, SK VN1, BIS dorast dorast Kupferberg (ISR),  Pettkó Csaba (H)
1.9.2018 Národná Olomouc (CZ) VN1, BOD dorast dorast Anna Rogowska (PL)
13.10.2018 Európska Varsava, (PL) VN1/2, European Future dorast Nikola Smolič
26.10.2018 Medzinárodná Bratislava VN1 dorast Imrich Šimonič
27.10.2018 Medzinárodná Bratislava abs. dorast MVDr. Bučko Stanislav
30.11..2018 ŠVJ Bernolákovo V1/2, CCJ, VŠV, BOB, BISJ 2, BIS 3 junior Anka Cwieceková
2.12.2018 Medzinárodná Budapesť (H) V1, CAJC, BOJ, BOB junior Gábor Korózs (H)
8.12.2018 Medzinárodná Nitra V1, CAJC, BOB junior Zeppi Alessandro (IT)
9.12.2018 Medzinárodná Wels (A) V1, Jugendbester, BOB junior Anja Pusch (D)
2019
12.1.2019 Národná Brno (CZ)            V1, CAJC, BOJ, BOB, BIG junior MVDr. Šlapanský L. (CZ)
WUT( welt-union-teckel)
JUGEND CHAMPION 2019      ( JCH WUT)
25.1.2019 Medzinárodná Bratislava V1, CAJC, BOS junior Bušta
03.2.2019 Medzinárodná Brno (CZ)     V1/2, CAJC, BOS junior Wilma Strijbos (NL)
08.2.2019 Medzinárodná Budapesť (H) V1/2, CAJC, BOJ, BOS junior Burunkai Patricia (H)
23.2.2019 Šampion  šamp. Bratislava V1, CAJC, Junoior Victory Winner, r.JBIG Champion of champions junior Viera Vítková
SLOVENSKÝ JUNIOR ŠAMPIÓN 2019         ( JCH SK)
06.04.2019 Národná Ostrava (CZ) V1/5, CAJC, BOJ, BOS, JBIG junior Miloš Kašpar (CZ)
ČESKÝ   JUNIOR ŠAMPIÓN 2019         ( JCH CZ)
04.05.2019 Medzinárodná Lučenec V1, CAJC, BOB, JBIG junior Ján Dobšinský
05.05..2019 Medzinárodná Lučenec V1,CAC, CACIB, BOB stredná Viera Staviarska
11.05..2019 Medzinárodná Wels( A) V1,CAC, r.CACIB, stredná Martina Konig (A)
18.05..2019 Klubová výst.jazv. Bijacovce V1, CAJC, CCJ, KVM, BOB, r.BIS, r.JBIS junior K.Tar (UA), M.Stanovský
08.06.2019 Národná Szombathely(H) V1,HPJ / CAJC, Best Junior,  BOB, BIG-3, Best Junior 4 FCI junior Szabó Sándor
Maďarský JUNIOR ŠAMPIÓN 2019         ( JCH H)
08.06.2019 Národná Szombathely(H) V1,CAC, BOB, BIG-3 stredná Z. Balogh (H)
10.06.2019 Medzinárodná Komárom (H) V1,CAC, CACIB, BOS stredná K.Radvansky (H)
16.6.2019 Európska - EDS Wels( A) V1-CACA stredná M.Blaha (A)
22.06.2019 Medzinárodná Brno (CZ) V1,CAC, CACIB, BOS stredná Rafael First (PL)
29.06.2019 Oblastná Gabčíkovo V1,VT, OV, BIS stredná Dr.Vlado Piskay (SK)
06.07.2019 Medzinárodná Veľká Ida V1,CAC, CACIB, BOB, BIG stredná Jaroslav Zembjak
07.07.2019 Medzinárodná Veľká Ida V1,CAC, CACIB, BOB stredná Sergej Vanzha
31.08.2019 Medzinárodná Rybnik (PL) V1,CAC, CACIB, BOB, BIG III. stredná Dr.Piskay, J. Opara (PL)
7.12.2019 Medzinárodná Nitra V1,CAC, CACIB, BOB stredná Lenka Frnčová (CZ)
8.12.2019 Medzinárodná Nitra V1,CAC, CACIB, BOB stredná Szabó Sándor (H)
2020
24.1.2020 Medzinárodná Nitra V1,CAC, CACIB, BOB pracovná László Erdos (H)
Slovenský  šampión  -  CH SK
1.2.2020 Medzinárodná Brno (CZ) V1,CAC, r.CACIB, pracovná Bohm (CZ)
Český   šampión   -  CH CZ
 
19.7.2020 Medzinárodná Nitra V1,CAC, CACIB, BOB, BIG šampionov Sergej Vanzha
SPLNENÉ podmienky pre WUT CH, C.I.E
15.9.2020 Oblastná V.Ulany V1, VT, 2 BIS pracovný pes, BIS dosp.suka pracovná A.Polgár, Ž.Lozič
20.9.2020 Medzinárodná Nitra V1, CAC, CACIB, Crufts qual., BOB, BIG šampionov Ridarčíková, Piskay

C.I.E:, CH WUT

4.5.2021 Národná Brno V1, CAC, NV, BOB ( bez záv.súťaží) šampionov Lenka Frnčová (CZ)
19.6.2021 Oblastná Betliar V1, VT, OV, III. BIS dospelá suka šampionov Jan Ryk (PL)
9.7.2021 Medzinárodná Nitra V1, CAC, CACIB, BOB šampionov Ľudmila Fintorová
25.7.2021 Klubová jazvečíkov Šariš V1, CAC, KV, BOB, BIS prac.pes 2, BISS 2  pracovná I. Simonič
M. Fidrichová
7.8.2021 Medzinárodná Pápa, HU V1, CAC, CACIB, BOB šampionov Arnaldo Cotugno ( IT)
8.8.2021 Medzinárodná Pápa, HU V1, CAC, CACIB, BOB, BIG3 šampionov Veronika Chrpová (CZ)

Maďarský šampión