Myšičky XXXXV.

18.04.2018 12:16

Konečne mám čas vám čosi napísať, veď mať na krku deti, kojiť ich do 9 týždňov a utešovať mamkin žiaľ po odchode troch mojích divokých detí.. to vám teda poviem, dá zabrať.

Som hrdá mamina, naozaj som vychovala krásnych päť miminiek, ktoré som  sama sem tam nevedela rozpoznať, tak krásne sme ich za tú hodinku lásky s Dastíkom urobili. Pre prípad dva krát. Asi to bolo vidieť, teda je, lebo mamka aj tatko aj ujo Vlado hovoria, že sme krásny vyvážený vrh. Tak sú všetci spokojní, aj keď mamka mala obdobie plaču, lebo minulý  víkend od piatku do nedele vždy jeden mikimaus išiel od nás. Čo zase mne nevadilo, lebo mliečko sa míňalo v noci veľkou rýchlosťou a mne sa už chcelo viac spať ako kojiť, ale čo nespravím pre moje plyšové lásenky, s ktorými sa hráme prvú ligu? Musím uznať, že sme im vybrali luxusné rodinky a všetci sme veľmi spokojní. Jednak pre to, že sú milovaní a majú kámoša jazvečíka, ktorí na nich čakali a za druhé preto, lebo majú každý dvor, a teda sa nabehajú a nachytajú bronz na brušku ako my s Agattkou a Addkom.

Apollko išiel k Tobinkovi, k temperamentnému krásnemu Marleyho synovi, záhradníckeho charakteru :-)  do úžasnej rodinky na Slovensku,  kúsok od nás,  Arinko išiel k Haničke, ktorá na neho čakala dlhoooo a doma ho čakali maličký jazvečík a trošičku väčší múdry rozvážny Gweník do Čiech,  Arwinko sa nemá o nič menej lepšie ako  bratia, je v Čechách a jeho revír je nedohľadne veľký, a čaká ho veľa práce . Ešte Addo  poputuje v máji  do Nemecka, kde bol vyžiadaný do rodinky a chovnej stanice na výstavy a chov, snáď spraví radosť, hlavne, nech je šťastný, živý, divoký a ľúbený a puskovaný ako všetci ostatní.

No a moja malá Adžáta?? Tá má jasný flek na dvore. Bez ohľadu na čokoľvek je čestný a právoplatný člen našej milujúcej rodiny od 4. februára.  Nie chovnej stanice. Šteniatka napriek terajšiemu veľkému záujmu neplánujeme nejaký čas vôbec. Na Marlíčatká sa čaká a veľmi dlho. Nie sme výrobňa, ale to už viete :-)  Mamka hovorí: Ideme si užívať malú Agátku, detskú mňa ( no toto?)  a milovaného Marleyho. Každý mamke hovoril, ako sa po pôrode zmením. Ale ako?  Som krásna štíhla bláznivá pažravá, aportujem a kradnem svojim vlastným deťom hračky,  a zabŕdam aj do Marleyho. A naháňame sa v nore jedna radosť. Aj dve radosti. Aj tri :-) A naším to robí obrovskú radosť.

Nakoľko som na materskej s Agatkou dostávam veľa jedla a veľa divinky. By ste sa divili, ako vedia moje deti zrazu  na výstavnom vodítku chodiť za ten kúsok úžasného biomäska :-)  Ľúbim ich tak , ako mňa ľúbi mamka a úžasný tatko. Ten je s nami každý deň vonku do pol 9. Ten sa nám venuje najviac.  Potom už ide doba hajania. Až do rána.

Na výlet sa chystáme do Lučenca, kde sa stretneme so psiou rodinkou a Veronikou na langoši. Jáj tešíme sa a moooc.  Majte krásnu jar, mamka už sadí aj kvety ale do výšok, neviem prečo, opýtam sa jej. A vy deti moje čiernoušaté, poslúchajte, robte radosť a prijímajte lásku, ktorú dostávate.

Vaša mamka DEBBIE. PS / cez víkend moje deti prvý krát uvidia zajaca... Moje nervy, to bude zážitok.