Všetko dobré do Nového roku a tiež do nového roku

26.01.2022 15:27

vlastne stále nech sa máme zdravo a dobre. Čas neúprosne plynie a náš úžasný Marley oslávil tento rok narodeninky ako prvý. Náš veľký malý úžasný profesor mal 10 rokov. 10 úžasných čulých zdravých laskýplných milujúcich rokov. Je úžasne mať povahovo dokonalého psíka. A tým Marley je. A k narodeninám dostal darček, fenečku zďaleka, ktorá mu robila dva dni spoločnosť a verím, že z tej lásky vzniknú o dva mesiace ďalšie úžasné Marlíčatká. Jedno slovenské krytie sme odmietli, predsa len, nemusíme ho hýčkať :-) ale nie, tak ako si majitelia vyberajú psíka na krytie, tak si aj majiteľ krycieho psa môže dovoliť povedať nie. A nebolo to prvý krát. Do úvahy berieme naozaj rodokmeň a aj majiteľa psa. robíme všetko naozaj z lásky a zo záujmu, máme inak postavené priority. Napriek tomu, nič na tom meniť nebudeme. Takto nám to vyhovuje. Takže január bol sexy pre Adinka, dúfam, že február bude priať našej divokej Agatte. Nakoniec, všetko vyšlo vždy najlepšie možne, aj keď to v daný moment tak nevyzeralo. Spätne keď na všetko pozriem, malo svoj význam, veľa ma naučilo, veľa mi to dalo a posunulo ma to ďalej.

V januári sme boli na asi Agattkinej zatiaľ poslednej výstave... aj ked ma v marci jedna láka.. a získala vytúžený národný víťaz a tak jednou ranou sme ukončili Grandšampion a šampion ČMKÚ. Radosti a spokojnosti až až :-) 

Aká bude jar a leto rozhodne Agattka a príroda ale veríme, že každopádne budeme v zostave, ktorá nesklame :-) s jazvečíkom sa človek nikdy nenudí. Idem robiť zeleninovú polievku, už tu stepuje mládež, lebo všetko na k, čo dávam do polievky im chutí. a ako ! kura, kaleráb, karfiol,,, hlavne Drobečke, tá chrúme jak o preteky :-) naše ratolesti úžasné.

Rok začal dobre, klop klop, vždy môže byť lepšie aj horšie, ake taký lepší priemer je najviac žiadaný. Prajeme Vám splnené sny, veľa radosti, pohody v akejkoľvek oblasti a čo najmenšie výkyvy a straty. Tolerantnosť, úprimnosť a lásku k všetkému živému.