myšičky

22.03.2020 17:13

Dievčenské myšičky sú dohárané, opäť sme päťka v kompletnom zdravom zložení. Už aj Marley žerie všetko, čo nežozerie jeho, lebo počas tých 10 dní trpel a trpel  a trpel. A my až tak nie, keďže nastalo podozrivé ticho, poriadok, bezchlpaté obdobie, prázdna kuchyňa, aj chladničku aj špajzu som mohla nechať otvorené, pokiaľ v nej nebola rozhárané Debbie alebo Agáta, všetko bokom. Nič. Jedine prechádzkou v lese na poli pes šéf nás neodmietol. Všetko je v starých koľajách a my si tu doma v tichu na dedinke užívame. 

Nebude sa rozpisovať o víruse, za ktorý si môžeme sami. Samo ľudstvo, ktoré teraz zrazu stretávame na poli, na cyklotrasách.. Škoda, že všetko na tomto svete musí prísť do "zdárneho" konca, aby sa ľudia začali báť a trochu meniť. A keď všetko pominie, všetko a všetci sa vrátia do pôvodného stavu. Opäť plné nákupné centrá a bio matky, plné koncerty, masovky na pláži, na výstavach -  apropo, o vracaní a nevracaní poplatkov - aj tu sa ukázala " vyššia moc", ktorú teraz ľudia radi berú do úst ako ospravedlnenku. No nevedela som, že priestory sú také drahé, že sa nevráti ani kúsok poplatku. Asi je to vážna strata - taká výstava. Otázka je, ak na nás sa vzľahuje vyššia moc - na nájom haly nie? To len básnicka otázka alebo  ako sa neopiť rožkom. Nebudem ani rozpisovať na webe klubu, kde posledné výsledky  výstav sú v leta 2019. To je tá avízovaná rýchlosť :-))) Tiež len ošiaľ na začiatku kariéry.

Ale to len bokom, keďže z tohto cirkusu sme vytriezvený a stále sa čudujem, koľko sú ochotní ľudia investovať..

Jediné prianie máme a to je zdravie, ale to si my prajeme aj bez vírusu. Vážime si veci,prírodu a správnych ľudí aj bez vírusu. Toto obdobie je klamlivé, teraz sa každý snaží pomáhať, lebo pomoc každý potrebuje. A potom príde vytriezvenie. Takže budťe samí sebou a nedajte sa oklamať pozlátkom.

Prajeme pokojnú jar, s vtáčim štebotom, láskou, záhradkou, dobrým jedlom a stačí pár kvalitných nefalošných ľudí k tomu.

trošku fotiek z rýchlosti naších detí:

https://bigmarley.rajce.idnes.cz/februar_2020/