Myšičky XXXXVII

26.06.2018 14:21

Je jún. Jeden z mojich top mesiacov. Teplo, leto, gril, búrky, záhrada, melóny, kosenie trávy, grécky šalát, langoše v Senci, bezpančuchovo, teplúčko, vírivkovo a tak nejako "ovo". A strašne veľa uhorokovo, ktoré sa rozhodli tento rok podať v našej záhrade rekord rovnako ako paradajky.

Pokľudný deň sa mení večer pri západe slnka a jemnom ochladení na trojzáprah, kde tieto milujúce a milované tvorčeky dajú o sebe vedieť navzájom a vzájomne aj celému okolitému svetu. Naháňačky, turbodúchadlá, futbalisti, najmä Debbie si trénuju svalstvo, hlasitosť, odvahu a pretekanie :-)

Agatka má za sebou pre mňa konečne výstavu na úrvovni z pohľadu vystavovateľa živelného hluchého zvieraťa, ktoré sa rozhodlo posledný mesiac, že si bude robiť zo všetkého živého srandu nekonečnú. Ale v Ide sa dievčatko moje rozhodlo, po oňuchaní kruhu, že by to snáď v 5-tich mesiacoch aj dalo :-) a tak sa tam nieslo niečo medzi malým Adom, pávom, veselosťou a ležérnosťou. Mala som veľkú radosť. Takto aj keď to nebolo a ani som to nechcela dokonalo, bolo to prirodzené, na vek úžsasné a nenásilné. Pohyb sa dal posúdiť a tiež milá veselá povaha.

Agatta nám robí radosť, nakoniec, prečo by nie, línia: Marley - Debbie - Agatta je pre nás zázrak, ktorý sa nám stal. Bez výberu s láskou sa to vyvŕbilo.

Leto je v plnom prúde, v plnej kráse, slnečnice sú vo váze a my si grilujeme tak často ako to ide. Máme predsa na to altánok ! A ten je plný dobrôt.. ako Agata... Debbie. .. Marley a iné salámiky, :-)

Pekný júl decká, pekné prázdniny, vidíme sa čoskoro :-*