Myšičky myšičkovité

19.11.2018 09:44

Ahojte Vy :-)

Som mama na materskej, ale už ani nemusím byť. Agattka vie všetko, asi sme ju s dedom naučili všetko, čo je treba. Respektíve zdedila z každého kus výnimočnosti. A že sa podobá na skoro všetkých v rodokmeni, to je tá paráda, ktorú som pri výbere Dastíka chcela. Aby viac pracovali po Dastíkovej stránke, a aby boli krásne po oboch stránkach, ale ak mám byť skromná, po mne. Lebo ja som po veľkom šľachticovi Marleym a tak to nesie aj naša drzá Agatta. Správne drzá hlasitá neodvolateľná a dlhá s nádhernou hlavou a čiernymi očami. Tak sme to s Dastíkom fakt dobre vymysleli.  A mamka s tatkom sľúbili, že presne o rok v decembri pôjdeme zase pozrieť, ako sa má môj ženích. Veď by sa patrilo ísť na návštevu. Ja by som išla aj teraz, ale mám po háraní a ďalšie bude na jar a v lete malinké miminka nechceme. Budeme sa musieť venovať nášmu miminku po pracovnej stránke, a tak o rok, keď bude všetko v poriadku, aby sme mali čas na rozmylenie pre malú BeeBee. Ale to predbiehameee, to si ešte musím rozmyslieť, či sa budem deliť s granulkami s ďalšou piškótou vo dvore.

Mám teraz ale plány s pumičkou iné. Akurát sa prihlasujeme na šampion šampionov Sk 2017 na február, nech malú priučím trošku, aby som  už bola na výsluhovom dôchodku. Ale len do júna, veď mňa ešte nikdy nezobrali na takú výstavu, že svetovú alebo európsku. Tak s Agattkou pôjdeme do medzitriedy a šampiónskej. Tak som sa rozhodla. Asi som karieristka, ale pochodovať medzi krásnymi sučkami aspoň 7 kusmi, to som ešte nezažila, a máme to na skok, tak čo by sme v lete robili doma? Celý predĺžený víkend budeme všetci piati na výlete. Už teraz sa tešíme.

Včera sme boli dlho vonku, bolo chladno, ale krásne. Behali sme prvú ligu a keď nás tatko zapol na vodítko, mamka kričí, ešte Agattu rýchlo. Nechápala som prečo. Keď sme ale zavetrili, vedeli sme. Za nami boli dva vysoké zajace. Skôr klokani. Škoda, že to naši domrvili, mohli sme mať ďalšiu polhodinku voľnosti a mamka stresu. Tatko mal narodeniny, tak sme mu gratulovali pri krajani dobrôt, čo sme mu s mamkou nachystali.

Inak sa chystáme na Vianoce, mamka cez víkend robila prvé medovníky, celkom sa jej podarili, aj sme chutnali. Agatta prvý krát a my ostatní už po niekoľký krát. Ľubime tieto krát-y :-) Ochladilo sa, všetko nám doma svieti, asi budú Vianoce naozaj a  mamka sa chystá byť 10 dní domaa.... to znamená 10 prechádzok, 100 krát otváranie chlaničky, 100 krát ochutnávanie mamkiných mňamiek a sľúbila, že nám upečie pečeňové sušienky. To je živooot. Všetci sme doma, nikto sa nehára, drevo do krbu pripravené, mamke už aj tri oriešky pre popolušku hrali...

No vychystávam dcéru na výstavu do Bernolákova, jej prvá dospelácka výstava v 9mesiacoch, som zvedavá, ako sa bude šnúrečka moja predvádzať.Budeme jej držať silno pacinky. Potom sa Vám ozvem, zatiaľ krásnu jeseň. Hafky hav.