Agattka predčila naše predstavy

05.11.2021 16:15

Tak by sa dal zhrnúť október a naše šidielko, ktoré malo mimoriadne úšpešný výstavno pracovný víkend.

Čo nás naozaj nesmierne teší, ako si poradila po 1 tréningu na nore ( dokopy ich za život absolvovala 3). A to len v prípade na kontakt. Inak ju to nebaví. Nečudo, lízať med cez sklo sa Agattke nepáči. Má svoj štýl a nám sa to zapáčilo a kvôli titulu CIB s ňou ešte nejaké norovačky potrebné pravdepoodne dáme, keďže sa akceptujú len CACTové skúšky. No čo, iný kraj iný mrav. Samozrejme Slovensko nesmie byť o nič horšie. Ale tá sobota bola pre mňa zážitok a prekvapenie a plno sĺz šťastia. 

Posledná podmienka v tejto zvláštnej dobe splnená a s hrdosťou na naše dieťa, ktoré prácu podedila po tatovi. Pán Boh zaplať za spojenie Debbie a Dasty, nech si myslí, každý čo chce, tá práca a exteriér jednoducho zapadli do seba ako "riť na šerbeľ". Jupí !

Tak sme dnes poslali papiere na uchovnenie a zopár šampionátov do databázy a veríme, že do Vianoc obdržíme späť preukaz pôvodu s razítkom chovný. Tak sme to doklepali, aj keď nám na tom až tak nezáležalo, ale čím menej sa tlačí na pílu, tým lepšie sa prijímajú skutočnosti a tým viac pozitivne prekvapenia sú zážitkom.

Máme doma tretiu generáciu, tretieho chovného psíka ( sučku). Je to bonus navyše, ale s láskou to nemá nič spoločné. Milujeme ich ako dokážeme a o nič menej oni nás.

Tento rok vyzerá, že sme s výstavami skončili, možno ešte Slovensko porozmýšľame, špeciálnu výstavu jazvečíkov a inak pravdepodobne zapojíme do výstav nášho veteránika elegána profesora mahagónového šéfa Marleyho. 

Majte pekné predvianočné obdobie, u nás sa už zadventieva, čo to svieti, cez víkend možno spravíme prvé cesto na trvanlivé pečivo, nech nám to rozvoniava. Víkend hlásia pekný, poôdeme si užívať do poľa a lesa farebné lístie, zubaté slnko a vôňu jesene. Krásne dni plné lásky a hrdzavej nefalšovanej radosti praje smečka z Tomášova.