Jeseň u myšičiek a úspechy Marlíčatiek na výstavach

20.09.2018 15:28

Po dovolenke v našom Egypte sa stále leto nerozhodlo opustiť nielen našu krajinu, ale v celú Európu, a tak chodíme venčiť až večer, kedy je príroda aj deti oddýchnuté a vychladené z celého dňa. Začína rituál hrabania, naháňania, štekania a teda v celku , zvanom radosť.

Radosť nám robia aj potomkovia Debbienky, ktorá si vyslúžila tým, že je najmenšia a teda najdrobnejšia v našej svorke zámenu mena piškótka za Drobka. Naša Drobečka drobná. Agatta sa naťahuje ako noc v zime a jej 7,6 kila zjavne nebudú konečné , a tak dobehla maminku, ktorá svojimi 7,70 kilami a výzorom je proste Drobka.

Ariuss sa ukázal na medzinárodnej českej výstave v MLadej Boleslavi, a s krásnym posudkom si odniesol VN1. Šikovníček s páničkami si výstavu užil a my sa tešíme veľmi, že sa objavuje malý krásny Arinko aj na výstavach. Gratulujeme!

Arwinn a jeho premiéra na krajskej výstave v Čechách - Louny si vychodil tiež VN1 a dostal krásne slová od rozhodcu. Tešíme sa a gratulujeme majiteľom už len preto, že sa po dlhých rokoch rozhodli spoznať aj tento smer  :-)

Agatta si zbehla do českého Olomouca, krásnej vonkajšej výstavy plnej kvetov so strýkom Morriskom pre náádherné slová od rozhodkyne z Poľska a dostala šokujúci krásny titul Najkrajší dorast dňa. Uff.

Apollo sa chystá v októbri na medzinárodnú výstavu do Bratislavy so sestričkou Agattou. Posledný krát v doraste a potom - potom koniec tej zábavy, začína sa juniorský život. Ako to vidím doma, totálne pubertálny, nahluchlý, pažravý ale - ostrý na mačku, králika, výborný na farbe, diviaka...

Syn Marleyho - Tobi Mackov Dvor, ktorému onedlho pribudnú súrodenci identickí len o dva roky mladší :-) sa ukáža v Bratislave na medzinárodnej výstave a trénuje spolu s úžanými páničkami a APollom všetko to, čo jazvečíka zaujíma. Jednej sliepke RIP, inšie straty na životoch neevidujeme :-) Krásna práca na mačku, hlasitosť na zajace a iné nezmieniteľné zážitky.

Proste jedným slovom, teší nás dianie okolo prckov, ktorí  majú 7,5 mesiacov. Ako to letí!  A ako oni letia v poli :-) Prajem všetkým jazvečíkom na svete svet plný lásky, zdravia, kosti, mäsa, mačiek, parťákov, vyhrabených dier, výhier akýchkoľvek a dlhý divoký život :-) s jazvečíkom sa totiž nenudíme a nestarneme :-)

Krásnu jeseň plnú pečených gaštanov, pokosenej ďateliny, zožatej kukurice, tekvičiek a  sušených hríbikov praje smečka zo západného Slovenska.